Turnaje

DOUBLE MIX ŘEPY OPEN I. 2019 (200)

8.3. – 9.3.2019 TC Řepy
Turnaj smíšených dvojic v doublu rekreačních hráčů.
Kapacita 8 míst, úroveň 1 – 3 rating.
Systém turnaje, dle přihlášených. Hraje se na jeden set no ed.
Startovné: 400,-Kč/os.
Ceny: Pro první tři páry věcné ceny a diplomy.
Přihlášky do 5.3.2019 včetně. u Tomáš Sklenička 775 791 794

TENISOVÉ TURNAJE:
8.-9.3. ŘEPY MIX 100 b.
16.3. staší žáci Cibulka (Michal Sklenička)
17.3. ATTour Double mix start 200 Grand slam Štvanice ČLTK
(L.Novotná,T.Sklenička)
23.3.  ŘEPY DOUBLE MUŽI
30.3.  ŘEPY SINGLE ŽENY

29.4. 2018

První mistrák našeho dorostu.V singlu jsme nezačali dobře a po prohře nasazené jedničky a dvojky, V.Bylaniuk a Tomáš Sklenička, šel do akce Jiří Cairola na svůj první oficiální zápas v životě a přes výsledek 1:6, 3:6 rozhodně neudělal ostudu. A tak čest kluků zachraňoval nejmladší věkem ještě mladší žák Michal Sklenda Sklenička, který deklasoval svého dorosteneckého soupeře 6:3 a 6:0. Statečně se v jedničkách děvčat držela Karolina Šedová, která padla po velkém boji asi v nejhezčím zápase dne 5:7 a 5:7. V double zápasech děvčata nestačili na zkušenější dvojici, ale oba páry kluků byli velmi blízko vítězství, bohužel těsně padli v super tiebreaku. A tak jsme rupli 1:8. Ale naše velmi mladé mužstvo získalo cenné zkušenosti a výkonem nikdo rozhodně nezklamal.

CELKOVÉ POŘADÍ DOUBLE MIX ŘEPY MASTERS 2018
1. Dominika Menclová – Rastislav Mariňák 420 b.
2. Lenka Novotná – Milan Čížek 400 b.
3. Karolína Šedová – Tomáš Sklenička 370 b.
4. Iveta Oberreiterová – Milan Král 360 b.
5. Lucie Krauseová – Tom Sklenda 320 b.
6. Domí Menclová – Daniel Tvrz 200 b.
7. Věra Sedláčková – Tomáš Krejčík 190 b.
8. Michaela Zikmundová – Jiří Prachař 180 b.
9. Monika Koutná – Tom Krejčík 150 b.
10.Věra Serena – Ota Brousil 130 b.
11.Aneta Coubalová – Kamil Coubal 120 b.
12. Dana Teplá – Pavel Kolovratník 90 b.
13. Iveta Matušková – Martin Matuška 80 b.
14. Michaela Pánková – Jiří Kubišta 60 b.
15. Martina Turková – Jiří Cairola 40 b.

FINÁLOVÝ TURNAJ 28.4.2018
1. Iveta Oberreiterová – Milan Král 3/0
2. Lenka Novotná – Milan Čížek 2/1
3. Karolína Šedová – Tomáš Sklenička 1/2
4. Michaela Zikmundová – Jiří Prachař 0/3

Výsledky mix II

FINÁLE:
Lenka NovotnáCizek Milan ………….4…6…10
Dominika Menclová, Rasťo Mariňák..6…1…,6

Semifinále:
Lenka NovotnáCizek Milan…6…1…10
Dana Teplá, Tomas Krejcik…..1…6….4

Dominika Menclová, Rasťo Mariňák..6…2…10
Věra SedláčkováDaniel Mašič………3…6….4

o 3.místo:
Věra Sedláčková, Daniel Mašič.,1…7…10
Dana Teplá, Tomas Krejcik………6…6….7

Čtvrtfinále:
Věra Sedláčková, Daniel Mašič.,……6…6
Michaela Zikmundová, Jiří Prachař..0…1

Dana Teplá, Tomas Krejcik…………….5…6..10
Karolina Šedová, Tomáš Sklenička…7…3…5

o 5.místo
Karolina ŠedováTomáš Sklenička…6
Michaela Zikmundová, Jiří Prachař…2

Skupina A:
1. Dominika Menclová, Rasťo Mariňák 2/0
2. Dana Teplá, Tomáš Krejčík 1/1
3. Michaela Zikmundová, Jiří Prachař 0/2

Skupina B:
1. Lenka Novotná, Milan Čížek 1/1
2. Věra Sedláčková, Dan Mašič 1/1
3. Karolína Šedová, Tomáš Skl. 1/1