Turnaje

 

29.4. 2018

První mistrák našeho dorostu.V singlu jsme nezačali dobře a po prohře nasazené jedničky a dvojky, V.Bylaniuk a Tomáš Sklenička, šel do akce Jiří Cairola na svůj první oficiální zápas v životě a přes výsledek 1:6, 3:6 rozhodně neudělal ostudu. A tak čest kluků zachraňoval nejmladší věkem ještě mladší žák Michal Sklenda Sklenička, který deklasoval svého dorosteneckého soupeře 6:3 a 6:0. Statečně se v jedničkách děvčat držela Karolina Šedová, která padla po velkém boji asi v nejhezčím zápase dne 5:7 a 5:7. V double zápasech děvčata nestačili na zkušenější dvojici, ale oba páry kluků byli velmi blízko vítězství, bohužel těsně padli v super tiebreaku. A tak jsme rupli 1:8. Ale naše velmi mladé mužstvo získalo cenné zkušenosti a výkonem nikdo rozhodně nezklamal.

CELKOVÉ POŘADÍ DOUBLE MIX ŘEPY MASTERS 2018
1. Dominika Menclová – Rastislav Mariňák 420 b.
2. Lenka Novotná – Milan Čížek 400 b.
3. Karolína Šedová – Tomáš Sklenička 370 b.
4. Iveta Oberreiterová – Milan Král 360 b.
5. Lucie Krauseová – Tom Sklenda 320 b.
6. Domí Menclová – Daniel Tvrz 200 b.
7. Věra Sedláčková – Tomáš Krejčík 190 b.
8. Michaela Zikmundová – Jiří Prachař 180 b.
9. Monika Koutná – Tom Krejčík 150 b.
10.Věra Serena – Ota Brousil 130 b.
11.Aneta Coubalová – Kamil Coubal 120 b.
12. Dana Teplá – Pavel Kolovratník 90 b.
13. Iveta Matušková – Martin Matuška 80 b.
14. Michaela Pánková – Jiří Kubišta 60 b.
15. Martina Turková – Jiří Cairola 40 b.

FINÁLOVÝ TURNAJ 28.4.2018
1. Iveta Oberreiterová – Milan Král 3/0
2. Lenka Novotná – Milan Čížek 2/1
3. Karolína Šedová – Tomáš Sklenička 1/2
4. Michaela Zikmundová – Jiří Prachař 0/3

Výsledky mix II

FINÁLE:
Lenka NovotnáCizek Milan ………….4…6…10
Dominika Menclová, Rasťo Mariňák..6…1…,6

Semifinále:
Lenka NovotnáCizek Milan…6…1…10
Dana Teplá, Tomas Krejcik…..1…6….4

Dominika Menclová, Rasťo Mariňák..6…2…10
Věra SedláčkováDaniel Mašič………3…6….4

o 3.místo:
Věra Sedláčková, Daniel Mašič.,1…7…10
Dana Teplá, Tomas Krejcik………6…6….7

Čtvrtfinále:
Věra Sedláčková, Daniel Mašič.,……6…6
Michaela Zikmundová, Jiří Prachař..0…1

Dana Teplá, Tomas Krejcik…………….5…6..10
Karolina Šedová, Tomáš Sklenička…7…3…5

o 5.místo
Karolina ŠedováTomáš Sklenička…6
Michaela Zikmundová, Jiří Prachař…2

Skupina A:
1. Dominika Menclová, Rasťo Mariňák 2/0
2. Dana Teplá, Tomáš Krejčík 1/1
3. Michaela Zikmundová, Jiří Prachař 0/2

Skupina B:
1. Lenka Novotná, Milan Čížek 1/1
2. Věra Sedláčková, Dan Mašič 1/1
3. Karolína Šedová, Tomáš Skl. 1/1